Oferta pracy Reprezentant ds. współpracy z kluczowymi klientami zagranicznymi

BHH Mikromed Sp. z o.o. należy do włoskiej grupy VALBRUNA GROUP i jest polskim producentem z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkcji implantów dla ortopedii i traumatologii.

Do naszego zakładu w Dąbrowie Górniczej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Reprezentant ds. współpracy z kluczowymi klientami zagranicznymi

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

  • Obsługa i aktywne zdobywanie nowych klientów na rynkach zagranicznych,
  • Badanie rynku wyrobów medycznych stosowanych w traumatologii i ortopedii, działań konkurencji, analiza trendów światowych, analiza potencjału klientów,
  • Opracowywanie ofert cenowych i informacji techniczno-handlowych do zapytań klientów,
  • Prowadzenie polityki cenowej, opracowywanie cenników na podstawie kalkulacji kosztów oraz badania rynku, analiza marż,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych

BHH Mikromed oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji
  • Dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny płacony przez pracodawcę
  • Karta Multisport płacona przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość skorzystania z Kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Program Rekomendacji pracowników do struktury firmy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym,
  • Doświadczenie w realizacji strategii handlowej,
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (medyczne, diagnostyczne, biologiczne lub pokrewne - mile widziane)
  • Komunikatywność

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt

Mikromed Sp. z o.o.

ul.Katowicka 11, 42-530 Dąbrowa Górnicza

Tel:  +48 32 461 34 23, kom:  +48  512 259 940 lub 519 147 112

e-mail:  a.wojtala@mikromed.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.Nr 133 poz. 883).”

bhh mikromed4vet weterynaria

Masz pytania?

Zapytaj naszych specjalistów.

BHH Mikromed Sp. z o.o.
ul. Katowicka 11, 42-530 Dąbrowa Górnicza