Oferta pracy Operator/Ustawiacz maszyn CNC

BHH Mikromed Sp. z o.o. należy do włoskiej grupy VALBRUNA GROUP i jest polskim producentem z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkcji implantów dla ortopedii i traumatologii.

Do naszego zakładu w Dąbrowie Górniczej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/Ustawiacz maszyn CNC

Obowiązki:

  • Przezbrajanie i obsługa obrabiarek CNC (tokarki, frezarki)
  • Dokonywanie pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Ocena stanu narzędzi i korygowanie wymiarów
  • Terminowa realizacja zadań powierzonych przez przełożonych
  • Raportowanie i sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
  • Praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie za brak absencji
  • bogaty pakiet socjalny
  • pakiet medyczny płacony przez pracodawcę
  • Karta Multisport
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej

Nasze oczekiwania:

  • min. wykształcenie zawodowe / średnie techniczne (preferowane obróbka skrawaniem)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • znajomość przygotowywania maszyn skrawających do pracy
  • dobra dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań
  • nastawienie na pracę zespołową

 Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym.

Kontakt:

Mikromed Sp. z o.o.

ul.Katowicka 11, 42-530 Dąbrowa Górnicza

Tel:  +48 32 461 34 23, kom:  +48  512 259 940

e-mail:  a.wojtala@mikromed.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.Nr 133 poz. 883).”

bhh mikromed4vet weterynaria

Masz pytania?

Zapytaj naszych specjalistów.

BHH Mikromed Sp. z o.o.
ul. Katowicka 11, 42-530 Dąbrowa Górnicza