Nasza historia

Firma BHH Mikromed zaczęła swoją działalność w 1978r., jako pierwszy polski producent implantów dla ortopedii i traumatologii.

W przeszłości byliśmy wielokrotnie nagradzani w kraju i za granicą za stabilizatory płytkowe ZESPOL i POLFIX, obecnie nasz asortyment obejmuje ok. 35.000 wyrobów – w tym System płytek kompresyjno – blokowanych MIKROMED i nowe typy gwoździ klasycznych, uniwersalnych, rekonstrukcyjnych i wstecznych. Nasze wyroby są cenione w Polsce i wielu krajach na całym świecie.

W 2013r. firma Valbruna Polska kupiła 100% udziałów firmy BHH Mikromed Sp. z o.o. Wdrożone i planowane znaczące inwestycje pozwolą na zmodernizowanie hali produkcyjnej, poprawę procesów produkcyjnych i zwiększenie wydajności.

Od ponad 35 lat dostarczamy nasze produkty wierząc, że ich najwyższa jakość przyczynia się do poprawy zdrowia i jakości życia ludzi zarówno w kraju jak i za granicą. Wiemy, że sukces nie jest przypadkiem, dlatego wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania konstrukcyjne, produkcyjne i technologiczne.

 

mikromed